EN
RU
APIE VMG

VMG – populiariausias kulinarinis projektas Lietuvoje, kurio neapibrėžia šalies ar restorano sienos. Stebindami savo unikaliais kulinariniais sprendimais, atstovaujame maisto idėją, gaminimo kultūrą, kuri teikia malonumą, buria žmones, skatina ieškoti, pažinti, o svarbiausia – mėgautis.

Mūsų moderni kulinarinė studija – loftas yra ta erdvė, kurioje ir gimsta didžioji dalis VMG magijos. Čia mes rengiame išskirtines interaktyvias degustacijas bei vakarienes, filmuojame kulinarines laidas bei rengiame fotosesijas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pripažinimo sulaukusioms savo knygoms bei žurnalui – albumui. Studijos oras – nuolat įelektrintas idėjų, užsidegimo bei aistros tam, ką darome!

Unikalūs deserto šou // Ar kada nors ragavote desertą, kuris patiekiamas ant šviečiančio LED stalo, skendi skysto azoto migloje, ir yra papuoštas azote virtu sniegu, šviežiomis bei liofilizuotomis uogomis, valgomomis samanomis, sproginėjančiu cukrumi bei kitais ingredientais..?

Netikėčiausios filmavimo aikštelės // Ar pažįstate kitą komandą, kuri būtų savo laidas filmavusi įbridus jūron, Vietnamo olose, ar ant dangoraižio stogo..? Neabejokite, tai – ne riba!

Tarptautinio pripažinimo sulaukusios knygos ir didžiausias Europoje kulinarinis žurnalas - albumas // Pirmoji mūsų knyga “7 ingredientai” Gourmand World Cookbook 2013 apdovanojimuose Paryžiuje buvo pripažinta geriausia kulinarine knyga Lietuvoje bei antra geriausia Rytų Europoje. Seriją tęsėme antrąja knyga „7 ingredientai draugams”, o 2013 metų vasarą kulinarinį švietimą perkėlėme ir į 300 puslapių storio žurnalą – albumą, kuriame skaitytojams siūlome išskirtines fotosesijas, interviu, receptus, kulinarinius atradimus bei kūrybiškus iššūkius.

Socialinė atsakomybė // 2013 metų rudenį nutarėme praminti dar vieną naują savo veiklos taką, ir pradėjome vykdyti verslo socialinės atsakomybės projektą „VMG mokykla“. Jo tikslas – pagerinti moksleivių mitybą bei kulinarinį švietimą, įrengiant Lietuvos mokyklose modernias kulinarines klases.

Galimybė kasdien išgyventi šį nesibaigiantį VMG nuotykį yra geriausias atpildas, todėl kviečiame Jus šioje nenuspėjamoje kelionėje jungtis prie mūsų. Būkite tikri, su VMG Jūsų dienos taps daug gardesnės!